Investice

V rámci projektu Apartmány Aurum nabízíme k prodeji 72 luxusních horských apartmánů, které můžete zakoupit nejen pro vlastní rekreaci. Jejich koupí můžete realizovat i stabilní investici, když se rozhodnete apartmány pronajímat v době, kdy je sami nebudete využívat. Jelikož jsme součástí Resortu Aurum, který v obci Černý důl vlastní a provozuje Wellness Hotel Aurum, restauraci, apod. můžete využívat zázemí čtyřhvězdičkového wellness hotelu za zvýhodněných podmínek. 

Celý proces pronájmu Vaší jednotky vyřídíme za Vás. Vy si pouze určíte termíny, po které chcete svoji jednotku využít. Nebudeme Vám stanovovat maximálně možnou dobu, po kterou apartmány můžete využívat k individuální rekreaci - výběr termínů je vždy na Vás. Pouze nám s dostatečným předstihem sdělíte termíny, ve kterých chcete apartmán obývat. V ostatních termínech se kompletně postaráme o Vaše hosty. 

Náš servis zahrnuje následující služby:

  • inzerce a obsazenost apartmánu
  • ubytování hostů
  • drobné opravy a údržba v apartmánu

Náklad na servis správcovské firmy činí 30% z ceny ubytování. Je také nutné objednat si jednotné vybavení apartmánů, abychom mohli celý komplex efektivně spravovat. Ve spolupráci se společností MERIOR jsme pro Vás připravili 2 varianty zařízení interiéru, které se liší v kvalitě používaných materiálů:

  • Comfort
  • Lux

Konkrétní cenovou nabídku vybavení konkrétní jednotky Vám sdělíme na požádání. Prvky vybavení jednotek si můžete prohlédnout v Galerii

Majitelé apartmánů mohou využívat služeb Resortu Aurum. Mají k dispozici jednu z největších wellness zón v Krkonoších a profesionálně vybavené fitness, vnitřní krytý bazén, venkovní dětské hřiště a tenisové kurty za zvýhodněných podmínek.

Roční výnos investice

Příklad 1

Cena apartmánu 4,160,000 Kč
Obsazenost komplexu 40%
Vlastní prostředky 20%
Výše hypotéky 3,328,000 Kč
Úrok 1,99 %
Doba splácení hypotéky 25 let

Výnos z pronájmu apartmánu

po odečtení všech provozních nákladů spojených se správou apartmánů

86,420 Kč*
 / ročně

Splátka hypotéky

14,090 Kč
 / měsíčně

Příklad 2

Cena apartmánu 4,160,000 Kč
Obsazenost komplexu 40%
Vlastní prostředky 50%
Výše hypotéky 2,080,000 Kč
Úrok 1,99 %
Doba splácení hypotéky 25 let

Výnos z pronájmu apartmánu

po odečtení všech provozních nákladů spojených se správou apartmánů

149,816 Kč*
 / ročně

Splátka hypotéky

8,807 Kč
 / měsíčně
*Výše výnosu je orientační a spočítali jsme ji na základě následujících předpokladů:
1.
Stanovíte si pevně termíny, ve kterých apartmán chcete využívat pro vlastní rekreaci. V ostatních termínech budeme apartmán nabízet k pronájmu. Nebudeme Vás omezovat ve výběru či frekvenci termínů vlastní rekreace. Čím budete jezdit častěji, tím se výnos z pronájmu poměrově sníží.
2.
Průměrná cena za dvoulůžkový apartmán je 2,500 Kč/noc. Náklad spojený se správou apartmánů činí 30% z ceny ubytování (v nákladu je zahrnuta inzerce, ubytování hostů, úklid, drobné opravy a údržba v apartmánu).
3.
Roční výnos je počítán s pesimistickou obsazeností 40%. Postupem času se obsazenost bude zvyšovat.
Načítání...