Lokalita

Projekt Apartmány Aurum se nachází na okraji obce Čistá (městys Černý Důl), kde investor projektu vlastní pozemek o výměře cca 800,000 m², přímo v zóně KRNAP. Projekt je umístěn na okraji tohoto pozemku. Máte tak jistotu, že na přilehlých pozemcích si i nadále budete moci naplno vychutnávat podmanivou krásu Krkonoš. 

Okolí projektu splňuje nejnáročnější požadavky pro prožití aktivní rodinné dovolené. Přímo v Černém Dole se nachází lyžařský areál, ve kterém najdeme nejen sjezdové tratě různé obtížnosti, ale i jeden z největších a nejlépe vybavených Kid Parků v českých horách. Z městečka vede několik udržovaných běžeckých stop a také celá řada značených tras pro pěší turisty i pro cyklisty.

Alternativou k místním lyžařským tratím je lyžařský areál v Jánských Lázních nebo v Peci pod Sněžkou. Skiresort Černá Hora – Pec, to je 50 km sjezdovek na jeden ski pass. Na své si přijdou i běžkaři. Z městečka vede do okolních hor několik udržovaných běžeckých stop. Vychutnejte si zimní přírodu východních Krkonoš.

Co podnikat v létě?

Pro turisty a milovníky outdoorových aktivit je Černý Důl jako stvořený. Desítky kilometrů turistických tras uspokojí sváteční chodce, ale i vášnivé turisty. Dejte si výšlap na Černou horu, Tetřeví boudy nebo Jelení vrch a kochejte se dechberoucími výhledy. Určitě si nenechte ujít návštěvu Jánských Lázní a přilehlé Stezky korunami stromů Krkonoše. 

GPS souřadnice
Apartmány Aurum
Roubenky Aurum
Ski areál v Černém dole
Ski areál Černá hora
Ski areál Pec pod Sněžkou
Wellness hotel Aurum více
Tenis - 30m od hotelu Aurum
Stezka korunami stromů
Aquacentrum Jánské lázně
Načítání...