O projektu

Projekt Apartmány Aurum se nachází na okraji obce Čistá, kde investor projektu vlastní pozemek o výměře cca 800,000 m², přímo v zóně KRNAP. Projekt je umístěn na okraji tohoto pozemku. Máte tak jistotu, že na přilehlých pozemcích si i nadále budete moci naplno vychutnávat podmanivou krásu Krkonoš. 

 

 

Projekt bude realizován ve 2 etapách:

  • 1. etapu tvoří bytové domy A,B,C a 7 dřevěných domů ve stylu roubenek. Prodej 1. etapy byl právě zahájen a předání jednotek je plánované na léto 2023.
  • 2. etapa, která se skládá z domů D,E,F a moderní budovy Club house, která kromě moderních apartmánů nabídne i zázemí pro celý komplex, je plánovaná na rok 2023. 

V rámci 1. etapy nabízíme apartmány 1kk a 2kk. Bytové jednotky v 1. NP mají vlastní předzahrádky, zatímco ve 3. NP si můžete vybrat některý z mezonetových bytů. Všechny jednotky v našem projektu budou realizovány ve vysokém standardu a budou kolaudovány jako bytové jednotky, což umožňuje financovat jejich koupi prostřednictvím hypotečního úvěru až do 80% hodnoty nemovitosti. Jelikož se projekt nachází v zóně KRNAP, je nutné si ke každému apartmánu zakoupit garážové stání, které automaticky zahrnuje i vlastní sklepní kóji. Pokud budete nemovitost pronajímat, Vaši hosté mohou využít společné lyžárny pro uskladnění svého sportovního vybavení.  

Naše apartmány můžete zakoupit nejen pro vlastní rekreaci. Jejich koupí můžete realizovat i stabilní investici, když se rozhodnete apartmány pronajímat v době, kdy je sami nebudete využívat. Jelikož jsme součástí resortu Aurum, který v obci Černý důl vlastní a provozuje Wellness Hotel Aurum, restaurace Aurum a pošta, Ford bar na sjezdovce, tenisové kurty, apod., můžete využívat zázemí čtyřhvězdičkového wellness hotelu. Celý proces pronájmu Vaší jednotky vyřídíme za Vás. Vy si pouze určíte termíny, po které chcete svoji jednotku využít. V ostatních termínech se kompletně postaráme o Vaše hosty.

Konkrétní příklady ročního výnosu při pronájmu jednotek najdete v sekci Investice. 

Harmonogram projektu

Zahájení prodeje
duben 2021
Začátek výstavby
červen 2021
Dokončení stavby
červen 2023
Předání bytů
léto 2023
Načítání...